logo

Chovateľské potreby
videoSoaphoriaSHP a.s.RaweaZnačka kvality SKKvalita z našich regiónov

Aktuality

BOSKOP Poľnonákup Trenčín, a.s.

História našej firmy siaha do konca 90-tych rokov. 

8.7. 1998 vznikla akciová spoločnosť Boskop Poľnonákup Trenčín, a.s..

Firma je zameraná prevažne na výrobu kompletných kŕmnych zmesí pre poľnohospodárske zvieratá a skladovanie agrokomodít a ich pozberovú úpravu.

Naša spoločnosť prešla mnohými rekonštrukciami a inováciami či už v pozberovej úprave, alebo samotnej výrobe kŕmnych zmesí ale aj v prístupe k výžive poľnohospodárskych zvierat.

Získali sme certifikáty, ktoré zaručujú kvalitu vyšší štandard pre Vaše zvieratá a u nás uskladnené komodity.

Priamy dohľad ústredného kontrolného a skúšobného ústavu pre poľnohospodárstvo (UKSUP) ako aj Štátna veterinárna a potravinová správa Slovenskej republiky (ŠVPS) zaručujú známku kvality a hygieny v našej prevádzke a skladovacích priestoroch

Disponujeme skladovými priestormi o objeme 29- tisíc ton a vyrobíme a spracujeme a ročne  priemerne 25-tisíc ton kŕmnych zmesí pre Vaše zdravšie zvieratá.

Na pozberovú úpravu agrokomodít používame sušičku LAW  12. LE s kapacitou a výkonom 19,5 tony za hodinu. Neustále napredovanie a hľadanie možností  ako vylepšiť  výrobu a technológie zaručujú, že firma má významné miesto na  Slovenskom trhu.

Lokalita firmy je tiež bezprostrednou výhodou. (diaľnica D1- 3km)  Nezameriavame sa len na veľkoodberateľov, ale myslíme aj na regionálnych pestovateľov a drobnochovateľov pre ktorých pripravujeme rôzne produkty a služby. Našim cieľom je urobiť Vaše zvieratá zdravšie a vitálnejšie a uskladniť  Vaše komodity tak aby nestrácali na kvalite a hodnote.

Údaje výrobcu

Kategória Chovateľské potreby > krmivá
Adresa Hlavná 1, Trenčín, 91101
Email boskop@boskop.sk
Telefón 032 7444183
Web www.boskop.sk
Facebook Boskop Poľnonákup Trenčín, a.s.