logo

videoSoaphoriaSHP a.s.RaweaZnačka kvality SKKvalita z našich regiónov

Aktuality

Obmedziť dovoz tovaru alebo ho zakázať nemôže nikto. Každý vie, že zahraničný dovoz má na Slovensku „dvere otvorené“, čím sa výrazne komplikuje možnosť presadiť sa slovenským výrobcom.

Slovenská poľnohospodárska a potravinárka komora zverejnila údaj o obchodovaní s poľnohospodárskymi a potravinárskymi výrobkami. Je alarmujúce, že dovoz bol v roku 2016 za 4,1mld/EUR. V porovnaní s rokom 2015 bol dovoz vyšší o 228, mil./EUR. 

Na rozšírenie Vašich možností presadiť sa na trhu slovenským výrobcom sme naviazali spoluprácu s pánom Patrikom Linhartom. Pán Linhart robí výborné propagačné videá. Sú spracované tak, že získate ďalšiu Vašu propagáciu v masmédiách. A tiež dôveryhodnosť Vašich výrobkov a služieb, čo je nesmierne dôležité pre spotrebiteľa pri rozhodovaní. Význam dôveryhodnosti výrobkov alebo služieb pozná každý spotrebiteľ pri rozhodovaní, ktorí výrobok kúpiť?

Propagačné video:
https://www.youtube.com/watch?v=xlhO50cpOhY&feature=youtu.be

Na tomto videu sú skrátené informácie. O obsahu videa samozrejme rozhodujete Vy. Sme radi, že sme nadviazali spoluprácu na možnosť propagácie aj touto formou.  
 
Propagácia slovenských výrobcov (Vašich videí) bude aj v lokálnych televíziách na Slovensku. Vysielanie bude mať za cieľ podporiť domácich výrobcov a kúpu slovenských produktov.


Dosah relácie je milión divákov, s celoštátnym pokrytím, vysielanie bude realizované cez lokálne televízie a známe mainstreamové online média.

Relácia oboznamuje spotrebiteľov s výrobným procesom potravín, voľne dostupných v obchodoch.
   
Cieľom stránky www.slovenskyvyrobca.sk je pomôcť v konkurencieschopnosti slovenským výrobcom formou prezentácie sa na jednom mieste, pretože iné ako slovenské výrobky na stránke nenájdete.
 
Slovné spojenia „slovenský výrobca, slovenské výrobky, slovenské produkty“ sa opakujú nielen v hovorovej reči, ale aj vo vyhľadávačoch. To je dôvod, že stránka www.slovenskyvyrobca.sk je v najčastejšie využívanom vyhľadávači  Google na prvej strane a na prvých miestach. To je fakt, ktorý si môžete vyskúšať.
 
Ak sa nachádzate na www.slovenskyvyrobca.sk , tak Vás určite nájdu všetci, ktorí hľadajú slovenské výrobky.
 
Pri kontaktovaní sa s potencioniálnymi zákazníkmi pre zvýraznenie svojej prezentácie máte možnosť využiť fakt ľahkej zapamätateľnosti stránky www.slovenskyvyrobca.sk. Stačí len skopírovať horný Link a pripojiť do textu.
  
Rovnako môžete využiť túto možnosť aj na Facebooku, tu môžete naviac požiadať o zdieľanie. A už plynú na internete informácie o Vás vo viacerých rovinách a rýchlo sa o Váš dozvedia Vaši zákazníci.