logo

videoSoaphoriaSHP a.s.RaweaZnačka kvality SKKvalita z našich regiónovOpasok.sk

Aktuality

Čo získate vašou propagáciou na stránke?

Popis v skratke:

-          Prvé miesta vo vyhľadávačoch,
-          Uprednostnenie vo vyhľadávačoch vašej webstránky,
-          Zvýraznenie vašej firmy priamo na www.slovenskyvyrobca.sk,
-          Web stránka je prepojená s Facebookm a tým získate súbežné odovzdávanie Vašich informácii aj prostredníctvom Facebooku,
-          Súčasťou webstránky je aj Blog, ktorý vám dáva ďalšie možnosti propagácie a zároveň okamžitej komunikácie s ľuďmi.
-          Aj tí čo nemajú webstránku, získajú možnosť dať vedieť o sebe celoročne (úplný kontakt a základný popis o ponuke + 6 foto).
-         Vytvorenie vlastného formuláru, na získanie marketingového prieskumu,
-          Tí čo majú prebytky, môžu sa bezplatne celoročne zaregistrovať v kategórii „Prebytky občanov miest a obcí Slovenska“.


Podrobnejšie v texte:

     Tým, že webstránka je určená výhradne slovenským výrobcom, automaticky získavate prednosť pred zahraničnými výrobcami. Tým, že ľudia vo vyhľadávačoch často používajú slovné spojenia „slovenský výrobca, slovenské výrobky, slovenské produkty, slovenskí výrobcovia“ sa web stránka dostala na prvé miesta vo vyhľadávačoch. Čo však svedčí aj o tom, že ľudia hľadajú v prvom rade slovenské výrobky a služby. A to je obrovský zisk pre všetkých zaregistrovaných na webstránke www.slovenskyvyrobca.sk. Či už máte vlastnú web stránku, alebo nie. Z toho vyplýva aj ďalší predaj slovenských výrobkov a už nemáte žiadne ďalšie finančné náklady a tiež ďalšiu stratu času.     
      Stránka umožňuje pre slovenských výrobcov propagovať sa na tejto stránke vo viacerých rovinách.
     To je priamo na stránke. Tu si môžu celoročne vytvoriť základné informácie o sebe aj tí, ktorí nemajú financie na vytvorenie vlastnej webstránky a následne platiť poplatky za doménu. Webstránka ww.slovenskyvyrobca.sk má tiež svoju facebookovskú stránku.
     Zaregistrovaní sú súbežne propagovaní aj v rámci FB. Tým sa tiež násobne rozširujú možnosti slovenských výrobcov a služieb. Súčasťou stránky www.slovenskyvyrobca.sk je aj kategória „Blog“. Tu sa rozširujú ďalšie možnosti propagácie konkrétnych výrobkov a služieb, čím môžu zistiť reakcie na ich výrobky a služby.
 
Z návštevnosti je zrejmé, že spotrebitelia hľadajú slovenské výrobky.