logo

Priemysel
videoSoaphoriaSHP a.s.RaweaZnačka kvality SKKvalita z našich regiónov

Aktuality

STAMP

STAMP

SME SLOVENSKÝ VÝROBCA RAZNÍC!

VĎAKA NAŠIM PRODUKTOM STAMP® ŠETRIA ĽUDIA AŽ 80% NÁKLADOV NA OBKLAD!

Stiahnite si zdarma náš dokument, v ktorom vysvetľujeme krok-po-kroku postup razenia obkladu: http://najlacnejsiobklad.sk/stamp-dokument-zdarma/
 

ČO JE STAMP?

Stamp® je pomôcka, pomocou ktorej sa dá jednoduchým spôsobom vytvoriť fasádny alebo interiérový obklad.

Pomocou Stampu vytvoríte obklad vlastnými silami za minimálne náklady.

Jedná sa o pružný odliatok prírodného materiálu, pomocou ktorého sa otláča vzor do čerstvo nanesenej flexibilnej a mrazuvrzornej hmoty.

Hmota sa nanáša v hrubšej vrstve na miesto, kde chcete mať obklad a do nej sa razí vzor STAMPOM. STAMP má rôzne vzory ako napríklad lámaný kameň, mozaika, bridlica, travertín, tehla, drevo, decor, ratan a iné, ktoré dokonale imitujú prírodné materiály.

Po zaschnutí sa obklad natiera fasádnymi farbami resp. hydrofóbnymi prípravkami, ktoré dodajú obkladu jedninečný efekt a zároveň dokonalú ochranu voči poveternostným vplyvom.

 

PREČO STAMP A PRE KOHO JE URČENÝ?

Stamp® je určený pre profesionálov, ktorých pravidelne školíme a posielame k zákazníkom na realizácie, ale aj pre zručnejších domácich majstrov, ktorí si po prečítaní krátkeho návodu vyrazia obklad vlastnoručne.

Je určený pre bežného človeka, ktorý potrebuje ušetriť pri prerábke na obklade. Je pre človeka, ktorý má obmedzený rozpočet financií a chce mať pekne obložený plot alebo fasádu, krásnu dizajnovú stenu v interiéri alebo sokel na schodisku.

To všetko umožňuje STAMP za zlomok ceny bežného obkladu. A prečo STAMP? Pretože Vám vie ušetriť 50 - 80% nákladov, ktoré by ste inak vynaložili za obklad.

STAMPje revolučný výrobok!


 

Údaje výrobcu

Kategória Priemysel > stavebníctvo
Adresa Rajecká cesta 32, Rajecké Teplice, 01313
Email hello@najlacnejsiobklad.sk
Telefón 0911014015
Web www.najlacnejsiobklad.sk
Facebook https://www.facebook.com/najlacnejsiobklad.sk/
IČO 44204949
DIČ 2022622041
IČDPH SK2022622041